Lubrifikant Fleshlight

2,200 LEK

Fleshlube Fire është projektuar për të ofruar një ndjesi optimale të butë dhe lagështie, duke rritur momentet tuaja të kënaqësisë, duke siguruar një efekt ngrohës stimulues në kontakt.

Availability: Në gjëndje SKU: E24988 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fleshlube Fire është projektuar për të ofruar një ndjesi optimale të butë dhe lagështie, duke rritur momentet tuaja të kënaqësisë, duke siguruar një efekt ngrohës stimulues në kontakt, duke qenë kështu plotësuesi i përsosur për Fleshlight-in tuaj. Falë formulës së tij me bazë uji dhe përbërësve me cilësi të lartë, ai ka një strukturë unike natyrale dhe mëndafshi dhe është e lehtë për t’u aplikuar dhe pastruar. Shtoni një mënyrë të re drite në përvojat intime!

Fleshlube Fire është gjithashtu:
– Efekt ngrohës në kontakt
– Miratuar dermatologjikisht
– Delikate me lëkurë të ndjeshme
– Hipoalergjike dhe natyrale
– Pa parabenë

100 ml

Lubrifikant Fleshlight

2,200 LEK

In stock