Lubrifikant Fleshlight ICE

2,200 LEK

Fleshlube Ice është projektuar për të ofruar një ndjesi optimale të butë dhe lagështie, duke rritur momentet tuaja të kënaqësisë, duke siguruar një efekt ftohës stimulues në kontakt.

Availability: Në gjëndje SKU: E24990 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fleshlube Ice është projektuar për të ofruar një ndjesi optimale të butë dhe lagështie, duke rritur momentet tuaja të kënaqësisë, duke siguruar një efekt ftohës stimulues në kontakt, duke qenë kështu plotësuesi i përsosur për Fleshlight-in tuaj. Falë formulës së tij me bazë uji dhe përbërësve me cilësi të lartë, ai ka një strukturë unike natyrale dhe mëndafshi dhe është e lehtë për t’u aplikuar dhe pastruar. Shtoni një dimension të ri ftohës në një eksperiencë intime!

Fleshlube Ice është gjithashtu:
– Efekt ftohës në kontakt
– Miratuar dermatologjikisht
– Delikate me lëkurë të ndjeshme
– Hipoalergjike dhe natyrale
– Pa parabenë

100 ml

Lubrifikant Fleshlight ICE

2,200 LEK

In stock