Lubrifikant Fleshlight Anal

2,200 LEK

Fleshlube Slide është një lubrifikant që është formuluar posaçërisht për seksin anal dhe është i butë për lëkurën e ndjeshme.

Availability: Në gjëndje SKU: E27989 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fleshlube Slide është një lubrifikant që është formuluar posaçërisht për seksin anal dhe është i butë për lëkurën e ndjeshme. Përmirësoni kohëzgjatjen e momenteve tuaja intime me këtë xhel lubrifikant më të trashë dhe më jetëgjatë. Mund ta provoni edhe me Fleshlight tuaj për një ndjesi krejt të re dhe një seancë me ritëm më të ngadaltë.

100 ml

Lubrifikant Fleshlight Anal

2,200 LEK

In stock