Lubrifikant EXSENS Raspberry 100 ML

2,600 LEK

Shëtisni në pyll… Ky lubrifikant ultra i pastër me bazë uji me aromën e mjedrës ofron një ndjesi natyrale për rehati më të madhe seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 252357 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shëtisni në pyll… Ky lubrifikant ultra i pastër me bazë uji me aromën e mjedrës ofron një ndjesi natyrale për rehati më të madhe seksuale.

Nuk ngjitet
E rrëshqitshme
E përputhshme me prezervativët latex dhe poliizopropen
E ngrënshme. I përshtatshëm për përdorim vaginal dhe oral
Lubrifikon dhe hidraton mukozën vaginale
Përmirëson komoditetin e marrëdhënieve seksuale
Përbërësit: glicerinë, ujë, propilen glikol, aromë, hidroksietil celulozë, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, sapenisinë natriumi, acid citrik

Lubrifikantë me bazë uji
3 lubrifikantët me bazë uji nga Exsens vijnë me aromë Candy Apple, me ekstrakt organik Aloe Vera dhe me aromë Mjedër. Xhelët lubrifikues kanë veti të shkëlqyera rrëshqitëse, nuk janë ngjitës dhe janë të përshtatshëm për përdorim vaginal. Lubrifikuesit janë të pajtueshëm me prezervativët latex dhe poliizopropen.

Lubrifikant EXSENS Raspberry 100 ML

2,600 LEK

In stock