Lubrifikant EXSENS Apple 100 ML

2,600 LEK

Fruti i ndaluar… Ky lubrifikant ultra i pastër me bazë uji me aromën e mollës së ëmbëlsirave ofron një ndjesi natyrale për rehati më të madhe seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: 252359 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fruti i ndaluar… Ky lubrifikant ultra i pastër me bazë uji me aromën e mollës së ëmbëlsirave ofron një ndjesi natyrale për rehati më të madhe seksuale.

Pajisje mjekësore
Nuk ngjitet
E rrëshqitshme
E përputhshme me prezervativët latex dhe poliizopropen
E ngrënshme.
I përshtatshëm për përdorim vaginal dhe oral
Lubrifikon dhe hidraton mukozën vaginale
Përmirëson komoditetin e marrëdhënieve seksuale
Përbërësit: glicerinë, ujë, propilen glikol, aromë, hidroksietil celulozë, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, sapenisinë natriumi, acid citrik

Lubrifikantë me bazë uji
3 lubrifikantët me bazë uji nga Exsens vijnë me aromë Candy Apple, me ekstrakt organik Aloe Vera dhe me aromë Mjedër. Xhelët lubrifikues kanë veti të shkëlqyera rrëshqitëse, nuk ngjiten dhe janë të përshtatshëm për përdorim vaginal. Lubrifikuesit janë të pajtueshëm me prezervativët latex dhe poliizopropen.

Lubrifikant EXSENS Apple 100 ML

2,600 LEK

In stock