Lubrifikant EROS me gjethe kanabisi

2,840 LEK

Lubrifikant me bazë silikoni dhe uji
Me qetësues CBD
I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex
Xhel hibrid për kënaqësi të qetë!
Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni me CBD që rrjedh nga bima e kanabisit femëror. CBD ka një efekt qetësues, duke bërë të mundur një seancë të relaksuar të lëkundjes, ndërsa gjithashtu ushqen lëkurën duke e bërë atë të butë dhe të butë. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. 100 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06251590000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë silikoni dhe uji
Me qetësues CBD
I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex
Xhel hibrid për kënaqësi të qetë!
Lubrifikant me bazë uji dhe silikoni me CBD që rrjedh nga bima e kanabisit femëror. CBD ka një efekt qetësues, duke bërë të mundur një seancë të relaksuar të lëkundjes, ndërsa gjithashtu ushqen lëkurën duke e bërë atë të butë dhe të butë. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. 100 ml.

Lubrifikant EROS me gjethe kanabisi

2,840 LEK

Out of stock