Lubrifikant Eros Marshmallow

1,800 LEK

Lubrifikant mjekësor në shijen tuaj të preferuar. Ofron lubrifikim shtesë për marrëdhëniet seksuale. Ekonomik dhe jo i yndyrshëm. Nuk përmban vajra esencialë. Hidratues dhe i sjellshëm për lëkurën.

Availability: Në gjendje SKU: 300000090120 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant mjekësor në shijen tuaj të preferuar. Ofron lubrifikim shtesë për marrëdhëniet seksuale. Ekonomik dhe jo i yndyrshëm. Nuk përmban vajra esencialë. Hidratues dhe i sjellshëm për lëkurën. UDHËZIME PËR PËRDORIM: Aplikoni EROS Action në çdo zonë të trupit për stimulim oral. SHËNIM: Mbajeni produktin jashtë mundësive të fëmijëve. Jo një kontraceptiv. Lahet lehtësisht duke përdorur sapun dhe ujë. Mbylleni sërish me kujdes pas përdorimit. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex!

Materiali: Me bazë uji

Lubrifikant Eros Marshmallow

1,800 LEK

In stock