Lubrifikant Durex Play Feel 50ml

1,600 LEK

Availability: Në gjëndje SKU: 10050656 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Durex Play Feel është krijuar për kënaqësi të shtuar, duke krijuar një përvojë më sensuale për të dy partnerët. Lubrifikuesi i luajtjes Durex është një lubrifikant jo i yndyrshëm dhe pa erë, i tretshëm në ujë që është i sigurt për t’u përdorur me prezervativët dhe vibratorët.

Lubrifikant Durex Play Feel 50ml

1,600 LEK

In stock