-40%

Lubrifikant Durex Naturals

1,560 LEK

Ekstremisht i butë në lëkurë! Ky lubrifikant i pastër kristal është bërë nga 100% përbërës natyralë dhe është krijuar për ta bërë seksin edhe më të butë. Formula e butë e bazuar në ujë është pa erë, pa ngjyrë. Biolina e vlefshme mbështet ekuilibrin intim dhe gjithashtu shton më shumë lagështi. I përshtatshëm për lodra. Kombinohet me prezervativët latex. 100 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06255150000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ekstremisht i butë në lëkurë! Ky lubrifikant i pastër kristal është bërë nga 100% përbërës natyralë dhe është krijuar për ta bërë seksin edhe më të butë. Formula e butë e bazuar në ujë është pa erë, pa ngjyrë. Biolina e vlefshme mbështet ekuilibrin intim dhe gjithashtu shton më shumë lagështi. I përshtatshëm për lodra. Kombinohet me prezervativët latex. 100 ml.

Lubrifikant Durex Naturals

1,560 LEK

Out of stock