Lubrifikant Dorcel Plaisir Rose Sauvage 100ml

3,300 LEK

Lubrifikuesi intim dhe xhel masazhesh 2-në-1 PLAISIR është projektuar nga MARC DORCEL për t’ju futur në një botë kënaqësie. Ideal për paralojë, ky xhel 2-në-1 mund të aplikohet në të gjithë trupin e partnerit tuaj, si dhe në zonat e tij më intime.

Availability: Në gjëndje SKU: 3710 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi intim dhe xhel masazhesh 2-në-1 PLAISIR është projektuar nga MARC DORCEL për t’ju futur në një botë kënaqësie. Ideal për paralojë, ky xhel 2-në-1 mund të aplikohet në të gjithë trupin e partnerit tuaj, si dhe në zonat e tij më intime. Me përmbajtje silikoni, tekstura e saj e shijshme e mëndafshtë është ideale për masazhet më sensuale të trupit dhe vetitë e tij shumë lubrifikuese rrisin ndjeshëm kënaqësinë e depërtimit. Aroma e saj afrodiziake do t’ju zgjojë të gjitha shqisat. Ky xhel hipoallergjik është i përshtatshëm për penetrim anal dhe vaginal dhe përbërësit e tij respektojnë pH natyral të trupit tuaj.
Udhëzime për përdorim: për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, i sigurt për t’u përdorur me prezervativë dhe latex. Nuk lë mbetje, jo ngjitëse, pa njolla.

Lubrifikant Dorcel Plaisir Rose Sauvage 100ml

3,300 LEK

In stock