Lubrifikant Cobeco Hybrid

3,800 LEK

MALE Cobeco Hybrid 2-në-1 është një lubrifikant intim 2-në-1 me bazë uji me veti unike të integruara silikoni. Falë formulës së tij të veçantë, ky lubrifikant qëndron në lëkurë për një kohë të gjatë dhe ka një efekt hidratues dhe hidratues. Ofron një ndjesi rrëshqitjeje dhe të butë pafundësisht. Përdorni MALE Cobeco Hybrid 2-në-1 si një xhel masazhi, lubrifikant ose në kombinim me lodrën tuaj të preferuar të seksit dhe përjetoni më shumë kënaqësi seksuale së bashku.

Availability: Në gjendje SKU: 252283 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

MALE Cobeco Hybrid 2-në-1 është një lubrifikant intim 2-në-1 me bazë uji me veti unike të integruara silikoni. Falë formulës së tij të veçantë, ky lubrifikant qëndron në lëkurë për një kohë të gjatë dhe ka një efekt hidratues dhe hidratues. Ofron një ndjesi rrëshqitjeje dhe të butë pafundësisht. Përdorni MALE Cobeco Hybrid 2-në-1 si një xhel masazhi, lubrifikant ose në kombinim me lodrën tuaj të preferuar të seksit dhe përjetoni më shumë kënaqësi seksuale së bashku.

Me bazë uji, me veti silikoni
150 ml
Multifunksionale si xhel masazhi dhe lubrifikant
Efekt hidratues dhe hidratues
Rrëshqitje e pafundme dhe ndjesi e butë
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Si funksionon: Aplikoni një sasi të dëshiruar të lubrifikantit në pjesët e zgjedhura të trupit dhe përhapeni atë në lëkurë. Kjo formulë me bazë uji ka vetitë unike të një lubrifikuesi me bazë silikoni. Lubrifikuesi krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Formula e kombinuar posaçërisht qëndron më gjatë në lëkurë, gjë që siguron përvojën e një rrëshqitjeje të këndshme të vazhdueshme. Ky lubrifikant mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme. I zhvilluar posaçërisht për përdorim shumëfunksional si xhel masazhi dhe lubrifikant.
Përbërësit: Aqua, Propilen Glikoli, Glicerinë, Hidroksietilcelulozë, Acid laktik, PEG-150, PEG-8, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol

Lubrifikant Cobeco Hybrid

3,800 LEK

In stock