Lubrifikant Chocolate Sensation

1,900 LEK

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre. Të gjitha shijet janë pa paraben, pa sheqer dhe nuk ngjiten.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 699439005566 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre. Të gjitha shijet janë pa paraben, pa sheqer dhe nuk ngjiten.

Lubrifikant Chocolate Sensation

1,900 LEK

Out of stock