Lubrifikant BTB WARM

1,900 LEK

Kthehu te bazat Lubrifikant me bazë uji Ndjenja e ngrohtë
100 ml (miqësore për udhëtime)

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252305 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kthehu te bazat Lubrifikant me bazë uji Ndjenja e ngrohtë
100 ml (miqësore për udhëtime)
Xhel intim me një efekt ngrohës
Ky artikull përmban përbërës specifikë për një ndjenjë të këndshme nxehtësie që mbart zgjerimin e kapilarëve për një vaskularitet më të mirë të klitorisit dhe për të favorizuar orgazmën!
Ky lubrifikant special është me bazë uji për të optimizuar lubrifikimin e lëkurës gjatë seksit dhe është i këndshëm për ju dhe partnerin tuaj
Jo i yndyrshëm, pa alkool, vegan
Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Propylenglikol, Hidroksietilcelulozë, Vanillil Butil Eter, Metil-paraben, Glicyrizate Amonium

Lubrifikant BTB WARM

1,900 LEK

In stock