-30%

Lubrifikant BIO Cobeco

Çmimi origjinal qe: 2,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,960 LEK.

Cobeco Bio Lubrifikant është një lubrifikant intim, me bazë uji që përmban 100% përbërës natyralë dhe veganë, miqësorë ndaj lëkurës. Ky lubrifikant nuk përmban aromë, ngjyra dhe aromë sintetike dhe mund të përdoret me prezervativë latex.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 11570002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Cobeco Bio Lubrifikant është një lubrifikant intim, me bazë uji që përmban 100% përbërës natyralë dhe veganë, miqësorë ndaj lëkurës. Ky lubrifikant nuk përmban aromë, ngjyra dhe aromë sintetike dhe mund të përdoret me prezervativë latex.

Lubrifikant BIO Cobeco

Çmimi origjinal qe: 2,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,960 LEK.

Out of stock