Lubrifikant AQUAglide

880 LEK3,200 LEK

Lubrifikant me baze uje per nje efekt me te gjate rreshkites. Miqesor me prezervativet, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Tubet 50 ml & 200 ml. Prodhuar ne Gjermani.

SKU: 06171560000 Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me baze uje per nje efekt me te gjate rreshkites. Miqesor me prezervativet, i tretshem ne uje dhe pa permbajtje vajore. I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Tubet 50 ml & 200 ml. Prodhuar ne Gjermani.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 200ml

Lubrifikant AQUAglide 50Ml

Lubrifikant AQUAglide

880 LEK3,200 LEK

Out of stock