Lubrifikant anal PJUR 30ml

2,500 LEK

Përmirësoni përvojën tuaj të seksit anal me pjur Rrëshqitje anal silikoni relaksues të derës së pasme! Me ekstrakt relaksues jojoba dhe silikon me cilësi të lartë për lubrifikim shtesë afatgjatë, ky lubrifikant është i përsosur për seksin anal intensiv.

Availability: Në gjendje SKU: 10520 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përmirësoni përvojën tuaj të seksit anal me pjur Rrëshqitje anal silikoni relaksues të derës së pasme! Me ekstrakt relaksues jojoba dhe silikon me cilësi të lartë për lubrifikim shtesë afatgjatë, ky lubrifikant është i përsosur për seksin anal intensiv. Plus, është i pajtueshëm me prezervativët latex dhe nuk përmban lidokainë ose benzokainë. Thjesht aplikojeni atë në zonën intime dhe shijoni përvojën më të këndshme. Përbërësit: Dimetikoni, Dimetikonol, Vaji i Farës Simmondsia Chinensis (Jojoba), Vaji i lëvores së Amyris Balsamifera.

Lubrifikant anal PJUR 30ml

2,500 LEK

In stock