Lubrifikant anal Pjur

100 LEK

Lubrifikantët me bazë silikoni të pjur thahen më pak, nuk ngjiten dhe i japin lëkurës një ndjesi të mëndafshtë dhe të butë.

Availability: Në gjëndje SKU: 3093 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikantët me bazë silikoni të pjur thahen më pak, nuk ngjiten dhe i japin lëkurës një ndjesi të mëndafshtë dhe të butë. Molekulat e silikonit nuk përthithen nga lëkura, por mbeten në sipërfaqe, gjë që e bën pjur jo vetëm një lubrifikant afatgjatë, por edhe përbërësin perfekt për një masazh të këndshëm.

Kjo paketë përbëhet nga 50 thasë me 1.5 ml pjur – Dera e pasme.

Lubrifikant anal Pjur

100 LEK

In stock