Lubrifikant anal PJUR

4,500 LEK

Lubrifikant me bazë silikoni posaçërisht për seksin anal. Me ekstrakte të vlefshme dhe relaksuese të jojobës. Lubrifikim afatgjatë. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 06501370000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë silikoni posaçërisht për seksin anal. Me ekstrakte të vlefshme dhe relaksuese të jojobës. Lubrifikim afatgjatë. I sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex.

Lubrifikant anal PJUR

4,500 LEK

Out of stock