Lubrifikant anal me baze uji Relax Cobeco meshkuj

3,500 LEK

MALE Cobeco Anal Relax Lubricant është një lubrifikant intim me bazë uji me një efekt të lehtë ftohës që ofron kënaqësi relaksuese gjatë marrëdhënieve anale. Ky lubrifikant me përbërës ushqyes plotëson lagështinë natyrale të trupit dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse, për më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Me lubrifikantin MALE Cobeco Anal Relax do të përjetoni më shumë relaksim dhe kënaqësi të mahnitshme anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252279 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

MALE Cobeco Anal Relax Lubricant është një lubrifikant intim me bazë uji me një efekt të lehtë ftohës që ofron kënaqësi relaksuese gjatë marrëdhënieve anale. Ky lubrifikant me përbërës ushqyes plotëson lagështinë natyrale të trupit dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse, për më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale. Me lubrifikantin MALE Cobeco Anal Relax do të përjetoni më shumë relaksim dhe kënaqësi të mahnitshme anale.

Me bazë uji
150 ml
Sidomos për marrëdhëniet anale
Efekt i lehtë ftohës
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Si funksionon: Aplikoni një sasi të dëshiruar në zonat intime. Ky produkt përhapet lehtë dhe ka një strukturë të trashë dhe rrëshqitëse. Kombinimi i ekstrakteve natyrale, duke përfshirë Laureth-9 dhe Avena Sativa Kernel, ofrojnë një efekt ushqyes dhe në këtë mënyrë japin një efekt pak ftohës. Produkti ofron më shumë rehati gjatë aktiviteteve seksuale anale.
Përbërësit: Aqua, PEG-7 gliceril kokoat, PEG-40 vaj kastori i hidrogjenizuar, Laureth-9, akrilate / C10-30 alkil akrilate kryqpolimer, alkool, aminometil propanol, ekstrakt i bërthamës Avena Sativa, karbomer, glicerinë, glicerinë, humulnee. , Vaj Mentha Piperita, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol

Lubrifikant anal me baze uji Relax Cobeco meshkuj

3,500 LEK

Out of stock