Lubrifikant anal me baze uji DORCEL

1,600 LEK

Si eksperte e seksit, Dorcel ka krijuar gamën e lubrifikantëve SENSATIONS për të rritur kënaqësinë tuaj seksuale me partnerin tuaj ose lodrën tuaj të preferuar seksuale. Xheli ynë ANAL është një lubrifikant shumë efektiv me bazë uji për kënaqësi optimale. Ka një strukturë më të trashë e cila jep rehati maksimale dhe e bën depërtimin ekstra të kënaqshëm. Efekti i tij afatgjatë ju jep mundësinë të jetoni me lehtësi fantazitë tuaja më ekstreme. Lubrifikantët tanë janë të garantuar hipoallergjikë, të sigurt për t’u përdorur me prezervativë dhe lateks, dhe përbërësit e tyre respektojnë pH natyral të trupit tuaj. Udhëzime për përdorim: për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, pa aromë, nuk lë mbetje, jo ngjitëse. Shpëlajeni me ujë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3703 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Si eksperte e seksit, Dorcel ka krijuar gamën e lubrifikantëve SENSATIONS për të rritur kënaqësinë tuaj seksuale me partnerin tuaj ose lodrën tuaj të preferuar seksuale. Xheli ynë ANAL është një lubrifikant shumë efektiv me bazë uji për kënaqësi optimale. Ka një strukturë më të trashë e cila jep rehati maksimale dhe e bën depërtimin ekstra të kënaqshëm. Efekti i tij afatgjatë ju jep mundësinë të jetoni me lehtësi fantazitë tuaja më ekstreme. Lubrifikantët tanë janë të garantuar hipoallergjikë, të sigurt për t’u përdorur me prezervativë dhe lateks, dhe përbërësit e tyre respektojnë pH natyral të trupit tuaj. Udhëzime për përdorim: për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, pa aromë, nuk lë mbetje, jo ngjitëse. Shpëlajeni me ujë.

Lubrifikant anal me baze uji DORCEL

1,600 LEK

In stock