Lubrifikant anal Greek Kiss

Lubrifikant anal Greek Kiss

3,110 LEK

Availability: 1 in stock SKU: 5600304015394 Categories: ,

Description

Xhel për zonën anale emocionuese me vetitë e banesës së Amazon me efekt të ftohtë dhe dridhje për zonat tuaja intime. Aplikoni 3 llak në zonën intime dhe prisni disa sekonda për ndjesinë e pasur freskuese.

You've just added this product to the cart:

Open chat