Lubrifikant anal Fancy a SHAG

1,800 LEK

Lubrifikuesi S-Line është një lubrifikant me bazë uji. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. I testuar dermatologjikisht, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7423522520529 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi S-Line është një lubrifikant me bazë uji. I përshtatshëm për përdorim me prezervativë latex. I testuar dermatologjikisht, pa yndyrë, pa ngjyrë, pa erë dhe pa shije.

Lubrifikant anal Fancy a SHAG

1,800 LEK

Out of stock