Lubrifikant anal BTB

1,900 LEK

Seksi anal ndonjëherë mund të jetë dekurajues, por me Lubrifikant Anal Relax me bazë uji Back To Basics nga MAI 100 ml përvoja do të jetë tepër më e mirë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252304 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Seksi anal ndonjëherë mund të jetë dekurajues, por me Lubrifikant Anal Relax me bazë uji Back To Basics nga MAI 100 ml përvoja do të jetë tepër më e mirë. Përdorni një sasi të mjaftueshme për të pasur një lubrifikim korrekt dhe provoni ndjesinë e këndshme të relaksimit anal falë locionit të dendur dhe rrëshqitës me përbërës hidratues dhe ushqyes, që ofrojnë më shumë rehati gjatë seksit, duke favorizuar hidratimin natyral të trupit dhe duke e bërë marrëdhënien më të këndshme dhe relaksuese. Kthehu te bazat Lubrifikuesi Anal Relax me bazë uji nga MAI ofron më shumë kënaqësi erotike për të dy partnerët. Ky lubrifikant mund të përdoret në kombinim me prezervativët latex. Ky lubrifikant special është me bazë uji për të optimizuar lubrifikimin e lëkurës gjatë seksit dhe është i këndshëm për ju dhe partnerin tuaj.

Kthehu te Bazat Lubrifikant Anal Relax me bazë uji
100 ml (miqësore për udhëtime)
Jo i yndyrshëm, pa alkool, vegan
Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Propilenglikol, Hidroksietilcelulozë, Ekstrakt i bërthamës Avena Sativa, Vanillyl Butyl Eter, Metilparaben, Sorbat Kaliumi, Glicyrhizate Amonium

Lubrifikant anal BTB

1,900 LEK

Out of stock