Lubrifikant All night Long SKYN

2,000 LEK

Lubrifikuesi premium me bazë silikoni All Night Long nga SKYN ofron një ndjesi të butë të mëndafshtë dhe të qëndrueshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 06283520000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant premium me bazë silikoni
Lagështi dhe lubrifikim afatgjatë
Ndjenja e butë e lëkurës së mëndafshtë
Pa aroma
Për një lubrifikim natyral afatgjatë!

Lubrifikuesi premium me bazë silikoni All Night Long nga SKYN ofron një ndjesi të butë të mëndafshtë dhe të qëndrueshme. I jep zonës intime lagështinë dhe lubrifikimin ideal për aktivitete të këndshme seksuale.

80 ml në një shpërndarës pompe me kapak.

Lubrifikant All night Long SKYN

2,000 LEK

In stock