Lubrifikant 4 ne 1 Me Shije Shalqiri 5ml

50 LEK

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre.

Availability: Në gjendje SKU: SN4N1FWM5ML Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre. Të gjitha shijet janë pa paraben, pa sheqer dhe nuk ngjiten. Shijet lozonjare 4-në-1 premtojnë kënaqësi të këndshme në të gjitha format e saj! Shalqiri në mënyrë natyrale josh sythat e shijes dhe konsiderohet si një afrodiziak freskues. Është gjithashtu një burim natyral i citrulinës, një aminoacid që mund të mbështesë ereksione më të mira, sipas Medical News Daily. Healthline i referohet shalqinit si një Viagra natyrale dhe mund të jetë një mënyrë për të reduktuar në mënyrë të sigurtë ED. 1 Kënaqësi ngrohëse Dashuria ndihet e ngrohtë. Ngrohtësia është e rehatshme, relaksuese dhe tepër sensuale. Shtimi i elementit të nxehtësisë në takimet tuaja seksi krijon një përvojë të natyrshme të lojës me ndjesi “të nxehtë”. 2 Argëtim ushqimor Dashuria ka shije të mirë. Krijoni aventura të lezetshme dhe të puthshme në mënyra vërtet të shijshme. Angazhoni më shumë nga shqisat tuaja me një përvojë ushqimore argëtuese. 3 Dashuria me lubrifikant të qetë zgjat. Ndonjëherë dëshironi që kënaqësia të zgjasë përgjithmonë, apo jo? Ky lubrifikant i mëndafshtë dhe sensual mbështet dashurinë me një formulë të qëndrueshme. 4 Masazh ngjallës Dashuria çdo prekje. Çdo përkëdhelje dhe goditje eksiton shqisat tuaja. Frymëzoni me argëtim momentet tuaja të vlefshme për masazh me një rrëshqitje të lëngshme dhe të lehtë. 1+2+3+4 = Mundësi të pafundme lozonjare dashurie! Playful Flavors është lubrifikant për stilin tuaj të jetesës. Nga paraloja e zjarrtë deri tek seksi surreal, shijet lozonjare 4-në-1 e bën të lehtë eksplorimin e mënyrave për të shtuar më shumë lojë në jetën tuaj të dashurisë.

Lubrifikant 4 ne 1 Me Shije Shalqiri 5ml

50 LEK

In stock