Lubrifikant 4 ne 1 Me Shije Mango 30ml

1,600 LEK

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre.

Availability: Në gjendje SKU: SN4N1FMG1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijet tona Swiss Navy® shijojnë aq reale sa duken shumë të mira për të qenë lubrifikantë. Ne përdorëm një kompani ushqimore Fortune 500 për të formuluar shijet tona për t’u siguruar që Swiss Navy® Flavors do të kishte shije të vërtetë si emri i tyre. Të gjitha shijet janë pa paraben, pa sheqer dhe nuk ngjiten. Shijet lozonjare 4-në-1 premtojnë kënaqësi lozonjare në të gjitha format e saj! Mango jep aromën ekzotike, të ëmbël dhe aromën e mprehtë të Mangos së freskët për të ngjallur shqisat tuaja – dhe sythat tuaja të shijes! Aplikojeni me bollëk për të shijuar një përvojë me shije frutash Mango. Fërkojeni ose fryni butësisht lëngun për të çliruar një ngrohtësi tërheqëse. Ose shijoni mirësinë e rrëshqitshme kur shtohet në një masazh ose përdoret për lubrifikim. Mango 4-në-1 Shije lozonjare magjeps dhe frymëzon të gjitha shqisat tuaja! 1 Kënaqësi ngrohëse Dashuria ndihet e ngrohtë. Ngrohtësia është e rehatshme, relaksuese dhe tepër sensuale. Shtimi i elementit të nxehtësisë në takimet tuaja seksi krijon një përvojë të natyrshme të lojës me ndjesi “të nxehtë”. 2 Argëtim ushqimor Dashuria ka shije të mirë. Krijoni aventura të lezetshme dhe të puthshme në mënyra vërtet të shijshme. Angazhoni më shumë nga shqisat tuaja me një përvojë ushqimore argëtuese. 3 Dashuria me lubrifikant të qetë zgjat. Ndonjëherë dëshironi që kënaqësia të zgjasë përgjithmonë, apo jo? Ky lubrifikant i mëndafshtë dhe sensual mbështet dashurinë me një formulë të qëndrueshme. 4 Masazh ngjallës Dashuria çdo prekje. Çdo përkëdhelje dhe goditje eksiton shqisat tuaja. Frymëzoni me argëtim momentet tuaja të vlefshme për masazh me një rrëshqitje të lëngshme dhe të lehtë. 1+2+3+4 = Mundësi të pafundme lozonjare dashurie! Playful Flavors është lubrifikant për stilin tuaj të jetesës. Nga paraloja e zjarrtë deri tek seksi surreal, shijet lozonjare 4-në-1 e bën të lehtë eksplorimin e mënyrave për të shtuar më shumë lojë në jetën tuaj të dashurisë.

Lubrifikant 4 ne 1 Me Shije Mango 30ml

1,600 LEK

In stock