Lubrifikant 2ml Smoothglide

50 LEK

Përmbajtja: Lubrifikant me bazë uji 50x 2ml Smoothglide with me aloe vera. I dobishëm dhe higjenik. Lubrifikant mjekësor me bazë uji I përshtatshëm për prezervativët, pa ngjyra dhe aromat pa parabene

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7525270012 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përmbajtja: Lubrifikant me bazë uji 50x 2ml Smoothglide with me aloe vera. I dobishëm dhe higjenik. Lubrifikant mjekësor me bazë uji I përshtatshëm për prezervativët, pa ngjyra dhe aromat pa parabene

Lubrifikant 2ml Smoothglide

50 LEK

In stock