Lubrifiant Slipeery when WET Aloe

4,000 LEK

Lubrifikuesi premium është prodhuar dhe projektuar në Gjermani. Ajo jo vetëm që duket e mrekullueshme, por gjithashtu ofron kënaqësi maksimale! Me këtë lubrifikant vegan, ai bëhet më i bukur dhe i lagësht dhe ofron lubrifikim të gjatë – pavarësisht se ku.

Availability: Në gjendje SKU: 300000090751 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi premium është prodhuar dhe projektuar në Gjermani. Ajo jo vetëm që duket e mrekullueshme, por gjithashtu ofron kënaqësi maksimale! Me këtë lubrifikant vegan, ai bëhet më i bukur dhe i lagësht dhe ofron lubrifikim të gjatë – pavarësisht se ku. Është i përshtatshëm për seks anal, vaginal dhe oral dhe mund të përdoret gjithashtu për prezervativë latex dhe lodra seksi pa asnjë problem. Xhel lubrifikues me një efekt afatgjatë është i optimizuar me pH, pa ngjyra dhe aromat sintetike, si dhe konservues.

Është gjithashtu vegan dhe hallall! Ofron lagështi maksimale pa u ngjitur. Provojeni dhe përjetoni kënaqësi maksimale seksuale! Pikat kryesore të produktit: Prodhuar në Gjermani, Vegan, Mund të përdoret në mënyrë vaginale, anale + orale, Shumë ekonomike, Lubricitet i gjatë, Nuk ngjitet, I përshtatshëm për lodra dhe prezervativë, vlera pH e optimizuar, Pa ngjyra sintetike dhe aromat, si dhe konservues, Ndjenja e vërtetë per te gjithe

Karakteristikat:
Ngjyrat: Transparente
Dimensionet e lartësisë së produktit (mm): 45.0
Dimensionet e gjatësisë së produktit (mm): 170.0
Dimensionet gjerësia e produktit (mm): 70.0
Përmbajtja e paketës: 300 ml

Lubrifiant Slipeery when WET Aloe

4,000 LEK

In stock