LoveBalls silikoni

2,000 LEK

Duo e theksuar e stimuluar me strukturë dashurie me rrip kthyes elastik. Mbuluar rreth e rrotull me silikon të butë për një ndjesi të këndshme në lëkurë. Brenda topave, topat me peshë rrotullohen qetësisht para dhe mbrapa dhe kështu sigurojnë dridhje emocionuese. Me një peshë prej mbi 100 gram, edhe përdoruesit me përvojë mund të zotërojnë trajnimin efektiv të dyshemesë së legenit.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 05376160000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duo e theksuar e stimuluar me strukturë dashurie me rrip kthyes elastik. Mbuluar rreth e rrotull me silikon të butë për një ndjesi të këndshme në lëkurë. Brenda topave, topat me peshë rrotullohen qetësisht para dhe mbrapa dhe kështu sigurojnë dridhje emocionuese. Me një peshë prej mbi 100 gram, edhe përdoruesit me përvojë mund të zotërojnë trajnimin efektiv të dyshemesë së legenit.

LoveBalls silikoni

2,000 LEK

Out of stock