Pompe per Pastrim Love Shower Black

2,500 LEK

Thjesht mbushni topin e pompes dhe mund ta perdorni me te dy tubat, per pastrim ose me tubin me sprucim – vaginale dhe anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05273350000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Thjesht mbushni topin e pompes (10.5 cm. diamter 5 cm0) dhe mund ta perdorni me te dy tubat per pastrim (4 cm) ose me tubin me sprucim (7 cm) – vaginale dhe anale.

Pompe per Pastrim Love Shower Black

2,500 LEK

Out of stock