Love egg Vini Little

5,200 LEK

Një vibrator i dobishëm në madhësi xhepi për stimulimin e klitorit dhe vaginalit që është i lehtë për t’u përdorur me një buton të vetëm. Ky mini vibrator është i rikarikueshëm me USB dhe ju ofron vibrime të fuqishme në një gamë prej 20 modelesh.

Availability: Në gjëndje SKU: E28691 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një vibrator i dobishëm në madhësi xhepi për stimulimin e klitorit dhe vaginalit që është i lehtë për t’u përdorur me një buton të vetëm. Ky mini vibrator është i rikarikueshëm me USB dhe ju ofron vibrime të fuqishme në një gamë prej 20 modelesh.

Madhësia: 27x37x95mm

Pikat e shitjes:
– Motor super i fuqishëm
– 20 modele