-30%

llampa led per thithat

Çmimi origjinal qe: 1,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 980 LEK.

Kjo kuti mbushëse përmban 2 drita LED që janë të aplikueshme për të gjitha kapëset e thithkave Charmed! Dritat kanë 3 modele në 3 ngjyra të ndryshme dhe përfshijnë bateri. Zëvendësoni lehtësisht dritat në mënyrë që të vidhni sërish pamjen në çdo festë apo në dhomën e gjumit.

Availability: Në gjendje SKU: AG799 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo kuti mbushëse përmban 2 drita LED që janë të aplikueshme për të gjitha kapëset e thithkave Charmed! Dritat kanë 3 modele në 3 ngjyra të ndryshme dhe përfshijnë bateri. Zëvendësoni lehtësisht dritat në mënyrë që të vidhni sërish pamjen në çdo festë apo në dhomën e gjumit.

llampa led per thithat

Çmimi origjinal qe: 1,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 980 LEK.

In stock