Lip Gloss oral

2,700 LEK

Oral Sex Gloss nga koleksioni i indiscrets Bijoux do të befasojë këndshëm partnerin tuaj gjatë seksit oral. Shkëlqimi i buzës stimuluese bën që buzët tuaja të shkëlqejnë joshëse dhe në të njëjtën kohë sigurojnë një efekt ndjesi shpimi gjilpërash kur prek lëkurën e partnerit tuaj. Në këtë mënyrë çdo puthje do të ndjehet më intensive se kurrë më parë! Shkëlqimi i buzëve është shumë i lehtë për t’u përdorur dhe mund të aplikohet në buzët tuaja në të njëjtën mënyrë si buzëkuqi.

Availability: Në gjëndje SKU: BI0174 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Oral Sex Gloss nga koleksioni i indiscrets Bijoux do të befasojë këndshëm partnerin tuaj gjatë seksit oral. Shkëlqimi i buzës stimuluese bën që buzët tuaja të shkëlqejnë joshëse dhe në të njëjtën kohë sigurojnë një efekt ndjesi shpimi gjilpërash kur prek lëkurën e partnerit tuaj. Në këtë mënyrë çdo puthje do të ndjehet më intensive se kurrë më parë! Shkëlqimi i buzëve është shumë i lehtë për t’u përdorur dhe mund të aplikohet në buzët tuaja në të njëjtën mënyrë si buzëkuqi.

Lip Gloss oral

2,700 LEK

In stock