Liker Spritzer

600 LEK

3 liker të ndryshëm shumë të imët të mbushur në shishe  penisi. Përzierje aromë rozë dhe frutash: mjedër, luleshtrydhe dhe rrush pa fara e zezë. Duhet të ketë për çdo parti beqare! Vëllimi i mbushjes: 3 x 5 cl, 15% vëll. PET.

Availability: Në gjëndje SKU: 07006810000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

3 liker të ndryshëm shumë të imët të mbushur në shishe  penisi. Përzierje aromë rozë dhe frutash: mjedër, luleshtrydhe dhe rrush pa fara e zezë. Duhet të ketë për çdo parti beqare! Vëllimi i mbushjes: 3 x 5 cl, 15% vëll. PET.

Liker Spritzer

600 LEK

In stock