Lubrifikant Lick-it Wild Cherry

650 LEK1,300 LEK

Shton deshiren per puthjet intime! Lubrifikant me shije qershie per masazh dhe/ose kenaqesi orale.

SKU: 06205990000 Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shton deshiren per puthjet intime! Lubrifikant me shije qershie per masazh dhe/ose kenaqesi orale. Me baze ujore dhe shume miqesore me lekuren.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 100ml

Lubrifikant Lick-it Wild Cherry

650 LEK1,300 LEK

Out of stock