Libido Performa Erection Booster – 5 pcs

7,200 LEK

Provoni ereksion me te forte me kapsulat Libido Performa. Kapsulat stimulojne qarkullimin e gjakut ne penis, e cila ndihmon ne nje ereksion me te forte dhe qe zgjat me shume, dhe mund te bejne penisit me te ndjeshem.

Perdorimi: pini nje kapsule me uje te mjaftueshem rreth 30 minuta para aktit seksual. Mos pini me shume se 2 kapsula ne dite.

Availability: Në gjendje SKU: BON106 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Provoni ereksion me te forte me kapsulat Libido Performa. Kapsulat stimulojne qarkullimin e gjakut ne penis, e cila ndihmon ne nje ereksion me te forte dhe qe zgjat me shume, dhe mund te bejne penisit me te ndjeshem.

Perdorimi: pini nje kapsule me uje te mjaftueshem rreth 30 minuta para aktit seksual. Mos pini me shume se 2 kapsula ne dite.

Libido Performa Erection Booster - 5 pcs

Libido Performa Erection Booster – 5 pcs

7,200 LEK

In stock