Letra per sex oral

1,200 LEK

Një linjë e kujdesit intim që promovon kënaqësinë e vërtetë nga puthja e parë deri në prekjen e fundit.
Availability: Në gjendje SKU: BI0331 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një linjë e kujdesit intim që promovon kënaqësinë e vërtetë nga puthja e parë deri në prekjen e fundit.

Në një botë ku ndërveprimi njerëzor është kryesisht virtual, ku jeta është një garë e përditshme, SEKSI i ngadaltë është një ftesë për të hequr dorë nga çdo stimulim i jashtëm dhe për t’u fokusuar në atë që është reale: ndjesitë tuaja.

Duke lënë mënjanë paragjykimet, SEX SOW i inkurajon të gjithë të marrin kohën e tyre, të zbulojnë kënaqësitë e fshehura, të luajnë më shumë dhe të shijojnë ato momente të çmuara pa asnjë paragjykim.

SEKSI i ngadaltë ju hap rrugën për të arritur kulmin, ashtu siç ju pëlqen vërtet

Formula të buta të sigurta për trupin, në mënyrë që përdoruesit të mund t’i marrin lojërat e tyre kudo dhe kudo, pa kufi. Një kombinim i përbërësve natyralë dhe molekulave të patentuara.

Shpëtoni planetin duke bërë seks! Linja jonë është prej alumini, letre qelqi dhe shumë pak plastikë në një madhësi miqësore për udhëtimin.

Shirita të seksit oral:

Ftohja
Shije nenexhik
Shkrihet në gjuhë
7 njësi

Letra per sex oral

1,200 LEK

In stock