Lares Inya Deluxe Pink

9,000 LEK

Me një grykë fleksibël për futje të lehtë dhe të bërë nga silikoni i sigurt për trupin, pastruesi INYA Deluxe do t’ju mbajë të freskët dhe të pastër në çdo kohë, në çdo vend. Kombinojeni me lëngun ose ujin tuaj të preferuar pastrues. Grykë e heqshme për pastrim të lehtë.

Dimensionet e produktit: 9,53 x 2,32 x 4,45 inç / 24,2 x 5,9 x 11,3 cm
Dimensionet e futshme: 4,92 x 1,1 inç / 12,5 x 2,8 cm
Materiali i produktit: Silikoni

Availability: Në gjëndje SKU: 280986 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me një grykë fleksibël për futje të lehtë dhe të bërë nga silikoni i sigurt për trupin, pastruesi INYA Deluxe do t’ju mbajë të freskët dhe të pastër në çdo kohë, në çdo vend. Kombinojeni me lëngun ose ujin tuaj të preferuar pastrues. Grykë e heqshme për pastrim të lehtë.

Dimensionet e produktit: 9,53 x 2,32 x 4,45 inç / 24,2 x 5,9 x 11,3 cm
Dimensionet e futshme: 4,92 x 1,1 inç / 12,5 x 2,8 cm
Materiali i produktit: Silikoni

Lares Inya Deluxe Pink

9,000 LEK

In stock