Lares intim SOME WASH

3,900 LEK

SOME Intimate Wash është një xhel larës pa sapun për gratë që ofron një zgjidhje ushqyese dhe të butë pastrimi për zonën intime. Është perfekt për përdorim të përditshëm

Availability: Në gjendje SKU: 1155552 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

SOME Intimate Wash është një xhel larës pa sapun për gratë që ofron një zgjidhje ushqyese dhe të butë pastrimi për zonën intime. Ajo ruan ekuilibrin natyral të pH të lëkurës, duke parandaluar parehatinë, acarimin dhe thatësinë. Është perfekt për përdorim të përditshëm, duke ofruar një larje freskuese dhe mbrojtëse që ju lë të pastër dhe të sigurt.

Xheli i larjes është krijuar për të ruajtur ekuilibrin natyral të lëkurës tuaj intime, duke parandaluar parehatinë, acarimin dhe thatësinë. Përdorni xhelin e larjes në banjë ose dush. Aplikoni një sasi të vogël xheli larës në pëllëmbën e dorës dhe bëni shkumë me ujë, aplikojeni në zonën e jashtme intime dhe shpëlajeni mirë me ujë.

Përbërësit: Aqua, Kokamidopropil Betaine, Decil Glukozid, Lauril Glukozid, Çamçakëz Xanthan, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Etilheksilglicerinë, Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis, Bisabolol, Acid laktik, Acid citrik

Lares intim SOME WASH

3,900 LEK

In stock