-30%

Lares Intim Lactacyd Sensitive

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

Kjo larje intime është shumë e butë për zonën intime të jashtme të ndjeshme. E pasuruar me një kombinim të acidit laktik natyral dhe ekstraktit të pambukut i cili krijon një ndjesi të butë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. E pasuruar me acid laktik natyral dhe siguron një ndjenjë të freskët dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 229267 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo larje intime është shumë e butë për zonën intime të jashtme të ndjeshme. E pasuruar me një kombinim të acidit laktik natyral dhe ekstraktit të pambukut i cili krijon një ndjesi të butë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. E pasuruar me acid laktik natyral dhe siguron një ndjenjë të freskët dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Lares Intim Lactacyd Sensitive

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

Out of stock