-30%

Lares Intim Lactacyd Calming

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

Ky locion larës zbut dhe mbështet lëkurën e zonës së jashtme intime në rast skuqjeje dhe kruajtjeje. Formula e këtij locioni larës është pasuruar me acid natyral laktik, proteina orizi dhe ekstrakt Arnica. Këto substanca janë të njohura për vetitë e tyre qetësuese dhe lehtësojnë acarimin. Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të formulës në zonat intime dhe shpëlajeni tërësisht. Ndërprisni përdorimin nëse shfaqet acarim. Ekskluzivisht për përdorim të jashtëm.
Availability: Në gjendje SKU: 229281 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky locion larës zbut dhe mbështet lëkurën e zonës së jashtme intime në rast skuqjeje dhe kruajtjeje. Formula e këtij locioni larës është pasuruar me acid natyral laktik, proteina orizi dhe ekstrakt Arnica. Këto substanca janë të njohura për vetitë e tyre qetësuese dhe lehtësojnë acarimin. Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të formulës në zonat intime dhe shpëlajeni tërësisht. Ndërprisni përdorimin nëse shfaqet acarim. Ekskluzivisht për përdorim të jashtëm.

Lares Intim Lactacyd Calming

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

In stock