Lares intim EXSENS Rose

LEK

Ndjehuni të freskët dhe me arome të bukur! Kjo shkumë pastrimi është krijuar për përdorim të përditshëm të higjienës personale. Me ujë trëndafili organik dhe Aloe Vera organike me vetitë e tyre qetësuese dhe kuruese, ky pastrues delikat me shkumë pastron butësisht.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252351 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndjehuni të freskët dhe me arome të bukur! Kjo shkumë pastrimi është krijuar për përdorim të përditshëm të higjienës personale. Me ujë trëndafili organik dhe Aloe Vera organike me vetitë e tyre qetësuese dhe kuruese, ky pastrues delikat me shkumë pastron butësisht.

Me ekstrakt organik uji trëndafili
Me ekstrakt organik të Aloe Verës
Ofron një ndjenjë të këndshme freskie
Pa sapun
pH i balancuar
Aromë delikate trëndafili
96% me origjinë natyrore
12% organike
Cosmos Organic i certifikuar nga Ecocert Greenlife sipas standardit COSMOS
Përbërësit: aqua(ujë), ujë lulesh rosa damascena*, glicerinë, kokamidopropil betainë, kokoamfoacetat natriumi, alkool benzil, parfum (aromë), acid citrik, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, geraniol, citronellol, ekstrakt aloe barbaden
*Përbërësit nga bujqësia organike

Kujdesi për trupin dhe Bukuria
Linja Care nga Exsens ofron Angel’s Dream, një mjegull aromash që funksionon si përforcues i endorfinës, Under The Influence, e cila është një aromë që përfshin osmoferinë (kopulinë njerëzore). Vaj Glam për t’i dhënë lëkurës një nuancë të artë duke e ushqyer atë, shkëlqim buzësh me shije luleshtrydhe dhe kokosi me efekt të nxehtë dhe të ftohtë, xhel dhe shkumë pastruese për higjienën e përditshme intime dhe vaj Coco Shea ushqyes për lëkurën me një aromë të shijshme.

Lares intim EXSENS Rose

LEK

In stock