Vibrator Lady Finger Black

930 LEK

Vibrator i zi i rreshkitshem, me trup me linja te ngritura dhe me maje te lakuar. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 1 x AA.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05604130000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i zi i rreshkitshem, me trup me linja te ngritura dhe me maje te lakuar. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi.
Ju lutem porosisni baterite vecmas: 1 x AA.

Permasat: 13 cm, Ø 2.5 cm.

Vibrator Lady Finger Black

930 LEK

Out of stock