Kupe Masturbimi

1,000 LEK

Bat Ball është një masturbator me strukturë të butë të brendshme dhe textures për përdorim të vetëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 680000040401 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bat Ball është një masturbator me strukturë të butë të brendshme dhe textures për përdorim të vetëm.

Kupe Masturbimi

1,000 LEK

Out of stock