Kupa menstruale Lunette

2,800 LEK

Kupa për rrjedhje të rregullt. Luftoni kundër ditëve gri të menstruacioneve me mikun tuaj më të mirë. Për ata që pëlqejnë harmoninë dhe qetësinë, ditët e qiellit blu dhe vazhdimisht kërkojnë të vërtetën e brendshme. Bërë nga silikoni i butë i klasës mjekësore, pa substanca toksike.

Availability: Në gjendje SKU: K091754 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kupa për rrjedhje të rregullt. Luftoni kundër ditëve gri të menstruacioneve me mikun tuaj më të mirë.

Për ata që pëlqejnë harmoninë dhe qetësinë, ditët e qiellit blu dhe vazhdimisht kërkojnë të vërtetën e brendshme, edhe pse shumica e ditëve nuk janë aspak të qeta!

Të gjitha gotat menstruale Lunette ju lejojnë të keni një periudhë të rehatshme, të sigurt, pa erë dhe miqësore me mjedisin, deri në 12 orë rresht në të njëjtën kohë. Lehtë për t’u pastruar dhe zgjat për shumë vite.

Bërë nga silikoni i butë i klasës mjekësore, pa substanca toksike. Bërë me silikon të butë të klasës mjekësore. Prodhohet duke ndjekur rregullat më të rrepta të sigurisë dhe gjithashtu me shumë dashuri.

Çdo filxhan menstrual vjen me një qese sateni ku mund ta ruani dhe ta merrni me vete kudo dhe me një udhëzues udhëzues.

Kupa menstruale Lunette

2,800 LEK

In stock