Kukull She Male

85,900 LEK

Ju prezantojmë me krenari këtë kukull krejt të re She-Male Love. 100% e projektuar ekskluzivisht nga ZENN, unike në treg. Është bërë nga silikoni TPE i cilësisë më të mirë, kukulla ndihet si lëkurë e vërtetë e njeriut.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 170015 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju prezantojmë me krenari këtë kukull krejt të re She-Male Love. 100% e projektuar ekskluzivisht nga ZENN, unike në treg. Është bërë nga silikoni TPE i cilësisë më të mirë, kukulla ndihet si lëkurë e vërtetë e njeriut. Gjinjtë e mëdhenj të bukur me lëng dhe një penis me madhësi të mirë do të përmbushin të gjitha ëndrrat tuaja. Mos prisni më dhe trajtojeni veten me këtë shoqërues të ri të mrekullueshëm. Pa dyshim, kukulla më e mirë She-Male e disponueshme në botë! Paketuar në një kuti dhuratë luksoze me printime me ngjyra të plota.

Gjatësia 85 cm
Gjerësia 32 cm
Gjatësia e penisit 20.5 cm
Diametri i penisit 4.5 cm
Kupa e madhësisë së gjoksit D
Pesha 23.5 kg
Në gjendje të ruajë ngrohtësinë e trupit, duke e bërë më realiste.
Plotësisht pa erë dhe hipoallergjike, kështu që nuk ka frikë nga reaksionet alergjike
Materiali: Bodysafe Ultra Soft TPE
Ju lutemi përdorni vetëm lubrifikantë me bazë uji
Si të pastroni pas përdorimit: shpëlajeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Kukull She Male

85,900 LEK

Out of stock