Kukull Pamela Love Doll

4,900 LEK

Kukull qe fryhet me permasa reale dhe gjoks voluminoz. Me tre kanale penetrimi te ngushte

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05117490000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kukull qe fryhet me permasa reale dhe gjoks voluminoz. Me tre kanale penetrimi te ngushte (oral, vaginal, anal).

Kukull Pamela Love Doll

4,900 LEK

Out of stock