Kukull Naughty Housewife

5,410 LEK

Kukull me permasa reale ( me fryrje ) me tre tunele per kenaqesi (goje, vagine, anus), gjoks te plote dhe fytyre te printuar.
Me veshje seksi: corape te printuara, veshje siper prej materiali PVC, dhe fund prej materiali PVC.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05247000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kukull me permasa reale ( me fryrje ) me tre tunele per kenaqesi (goje, vagine, anus), gjoks te plote dhe fytyre te printuar.
Me veshje seksi: corape te printuara, veshje siper prej materiali PVC, dhe fund prej materiali PVC.

Kukull Naughty Housewife

5,410 LEK

In stock