-30%

Kukull Masturbator Gladiator

8,680 LEK

Asnjë mbrëmje beqarie pa gladiatorin! Ky gladiator është një geek i vendosur që është gjithnjë për shaka. Fytyra e tij 3D magjeps me një gjuhë vibruese që sjell punë veçanërisht emocionuese në buzë. Vibratori i futshëm bind me dridhjen e tij me shumë shpejtësi dhe anusin me flokët emocionuese pubike.

Availability: Në gjendje SKU: 05437210000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Asnjë mbrëmje beqarie pa gladiatorin! Ky gladiator është një geek i vendosur që është gjithnjë për shaka. Fytyra e tij 3D magjeps me një gjuhë vibruese që sjell punë veçanërisht emocionuese në buzë. Vibratori i futshëm bind me dridhjen e tij me shumë shpejtësi dhe anusin me flokët emocionuese pubike.

Kukull Masturbator Gladiator

8,680 LEK

In stock