Kukull Gary B. Male Lovedoll

7,530 LEK

Kukull mashkull me qime gjoksi te printuar, goje te palodhur, anus te ngushte dhe penis vibrues (20.5 cm, diam. 3-5 cm). Ne permasa reale kur fryhet.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05113310000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kukull mashkull me qime gjoksi te printuar, goje te palodhur, anus te ngushte dhe penis vibrues (20.5 cm, diam. 3-5 cm). Ne permasa reale kur fryhet.
Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Kukull Gary B. Male Lovedoll

7,530 LEK

Out of stock